Regulamin Ortho.pl Centrum Dentystyczno-Ortodontycznego

 1. Umawianie wizyty w Ortho.pl odbywa się drogą telefoniczną, poprzez stronę internetową: www.ortho.pl/umow-wizyte, aplikację mobilną FelgDent (dostęp do aplikacji można uzyskać w Rejestracji Ortho.pl), poprzez media społecznościowe (Facebook, Instagram).
 2. Wizyty potwierdzane są przez Rejestrację: w godzinach porannych dzień przed wizytą oraz w godzinach porannych w dniu wizyty za pomocą wiadomości SMS. Pacjent ma również możliwość samodzielnie potwierdzić wizytę poprzez aplikację FelgDent (dostępu do aplikacji udziela Rejestracja Ortho.pl) – prosimy, aby wizyty potwierdzać najwcześniej 24 godziny przed wizytą.
 3. W przypadku braku kontaktu ze strony Pacjenta w przeddzień wizyty – wizyta zostaje automatycznie odwołana (dotyczy to sytuacji, w których Pacjent nie potwierdzi wizyty poprzez aplikację lub też nie odbierze telefonu w dniu poprzedzającym wizytę.
 4. W sytuacji, gdy Pacjent dwukrotnie potwierdzi swoją obecność na wizycie i mimo to się na niej nie pojawi (odwoła lub przełoży termin w dniu wizyty) przed kolejnym wyznaczeniem terminu proszony będzie o przedpłatę w wysokości 200 zł na rachunek bankowy Ortho.pl. Kwota ta zostanie w pełni wykorzystana na poczet tej konkretnej wizyty. W przypadku ponownego niezgłoszenia się (odwołania w dniu wizyty) – przedpłata przepada.
 5. W dniu wizyty w aplikacji FelgDent Pacjentowi udostępniana jest Deklaracja SARS-CoV-2, którą należy wypełnić w dniu wizyty. Jeśli Pacjent nie ma dostępu do Aplikacji – Deklaracja podpisywana jest przed wizytą na tablecie w placówce.
 6. Pacjent zostaje poddany weryfikacji, czy nie ma nałożonej przez sanepid obowiązkowej kwarantanny.
 7. Pacjent zgłasza się na wizytę o wyznaczonej porze, (prosimy nie przychodzić wcześniej) w maseczce ochronnej z dowodem osobistym (pacjenci niepełnoletni zgłaszają się z opiekunem prawnym). Pacjenci bez maseczki nie będą przyjmowani na wizyty.
 8. Prosimy o nie przychodzenie na wizyty z osobami towarzyszącymi.
 9. Pacjent przed wizytą zostaje poddany badaniu temperatury ciała, dezynfekuje ręce.
 10. Obowiązuje zakaz korzystania z kącika higieny (Pacjent powinien umyć zęby w domu) oraz dotykania klamek, lady rejestracji itp.
 11. Preferujemy płatności kartą płatniczą.
 12. W przypadku, gdy u Pacjenta pojawi się podejrzenie zakażenia SARS-CoV-2, złe samopoczucie, podwyższona temperatura ciała, katar, kaszel, duszności lub zapalenie spojówek prosimy o telefoniczne przełożenie wizyty.
 13. Jeśli Pacjent miał kontakt z osobą, u której testy w kierunku SARS-CoV-2 wypadły dodatnio, prosimy o telefoniczne przełożenie wizyty. 

Ortho.pl ul. Buforowa 34, 52-131 Wrocław

Strona korzysta
z plików Cookies.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.