Regulamin Ortho.pl Centrum Zdrowego Uśmiechu

 1. Umawianie wizyty w Ortho.pl odbywa się drogą telefoniczną, poprzez stronę internetową: www.ortho.pl/umow-wizyte, aplikację mobilną FelgDent (dostęp do aplikacji można uzyskać w rejestracji Ortho.pl), poprzez media społecznościowe (Facebook, Instagram) oraz platformę Znany Lekarz.
 2. Wizyty są potwierdzane telefonicznie lub za pomocą SMS przez rejestrację: w godzinach porannych dwa dni przed wizytą. Pacjent ma również możliwość samodzielnie potwierdzić wizytę poprzez aplikację FelgDent (dostępu do aplikacji udziela rejestracja Ortho.pl) – prosimy, aby wizyty potwierdzać najpóźniej 48 godzin przed wizytą.
 3. W przypadku braku kontaktu ze strony pacjenta w momencie potwierdzania wizyty – wizyta zostaje automatycznie odwołana (dotyczy to sytuacji, w których pacjent nie potwierdzi wizyty poprzez aplikację lub też nie odbierze telefonu dwa dni przed wizytą i nie odpisze na SMS-a wysyłanego w celu potwierdzenia zaplanowanej wizyty).
 4. W dniu wizyty pacjent otrzymuje SMS z przypomnieniem o wizycie. W przypadku braku możliwości pojawienia się na wizycie prosimy o jak najszybszy kontakt z rejestracją.
 5. Umawiając się na wizytę w Ortho.pl pacjent akceptuje fakt, że z powodu realizacji świadczeń zdrowotnych w trakcie wizyt mogą nastąpić opóźnienia.
 6. Ortho.pl zastrzega sobie prawo do informowania pacjentów o występujących opóźnieniach najwcześniej jak to możliwe. Pacjent otrzymuje informację o opóźnieniu poprzez SMS lub osobiście w placówce.
 7. Korzystając z usług Ortho.pl, Pacjent zgadza się na zbieranie i przetwarzanie danych osobowych w celach związanych z działalnością Placówki oraz w związku z udzielanymi świadczeniami medycznymi. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie, informując o tym pracownika na rejestracji.
 8. W sytuacji, gdy pacjent dwukrotnie potwierdzi swoją obecność na wizycie i mimo to się na nich nie pojawi (odwoła lub przełoży termin po potwierdzeniu lub w dniu wizyty) przed kolejnym wyznaczeniem terminu proszony będzie o przedpłatę w wysokości 200 zł na rachunek bankowy Ortho.pl. Kwota ta zostanie w pełni wykorzystana na poczet tej konkretnej wizyty. W przypadku ponownego niezgłoszenia się (odwołania po potwierdzeniu lub niepojawienia się na wizycie) – przedpłata przepada.
 9. Wizyta adaptacyjna jest w pełni płatna nawet w sytuacji, gdy dziecko nie będzie współpracować z lekarzem.
 10. Wizyty zaplanowane na półtorej godziny bądź dłuższe będą wymagały przedpłaty w wysokości 200 zł. Podana kwota zostanie przekazana w całości na poczet wizyty. Jeżeli pacjent odwoła wizytę, którą wcześniej potwierdził lub nie pojawi się na wizycie w tym samym dniu kwota 200 zł przepada.
 11. Wizyty logopedyczne, fizjoterapeutyczne, holistyczne oraz fizjoterapeutyczno-logopedyczne niezależnie od czasu trwania, będą wymagały przedpłaty w wysokości 100 zł. Podana kwota zostanie przekazana w całości na poczet tej wizyty. Jeżeli pacjent odwoła wizytę, którą wcześniej potwierdził lub nie pojawi się na wizycie kwota 100 zł przepada.
 12. Wizyty implantologiczne, niezależnie od czasu trwania, będą wymagały przedpłaty w wysokości 200 zł. Podana kwota zostanie przekazana w całości na poczet tej wizyty. Jeżeli pacjent odwoła wizytę, którą wcześniej potwierdził lub nie pojawi się na wizycie kwota 200 zł przepada.
 13. Pacjent zgłasza się na wizytę o wyznaczonej porze z dowodem osobistym (pacjenci niepełnoletni zgłaszają się z opiekunem prawnym).
 14. W przypadku, gdy u pacjenta występuje złe samopoczucie, podwyższona temperatura ciała, katar, kaszel, duszności lub opryszczka prosimy o telefoniczne przełożenie wizyty.
 15. Odbiór dokumentacji medycznej jest możliwy wyłącznie osobiście w placówce Ortho.pl po wypełnieniu wniosku oraz okazaniu dokumentu tożsamości. Ortho.pl ma 7 dni roboczych na przygotowanie dokumentacji medycznej od dnia złożenia kompletnego wniosku.
 16. W przypadku reklamacji Ortho.pl zastrzega sobie prawo do jej rozpatrzenia w ciągu 14 dni od daty złożenia dokumentu na rejestrację.

Ortho.pl ul. Buforowa 34, 52-131 Wrocław

Strona korzysta
z plików Cookies.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.