Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych na wizytę holistyczną w Ortho.pl Centrum Zdrowego Uśmiechu! W trosce o dobro, komfort i najlepszy sposób rozwiązania problemów, z jakimi zgłasza się pacjent zorganizowaliśmy 4 specjalistów z różnej dziedziny w jednym gabinecie:

Maja RochewiczLekarz ortodonta – Na co dzień pracująca w gabinecie Ortho.pl z dziećmi i ich rodzicami oraz osobami dorosłymi. Zmienia nie tylko wygląd uśmiechów ale również świadomość na temat znaczenia prawidłowej higieny życia, sposobów postępowania i znaczenia użytych narzędzi w procesie leczenia.
Katarzyna Miałkowska Logopeda- Specjalistka w dziedzinie emisji głosu
Natalia DulTrener oddechu, szkoleniowiec, logopeda
Wojciech DańczakFizjoterapeuta – Pracujący na co dzień w gabinetach ortodontycznych z uwagi na zainteresowania związane z dysfunkcjami stawu skroniowo-żuchwowego.

Jeżeli cenisz sobie kompleksowe, długotrwałe rozwiązania, szanujesz swój czas i chciałbyś skorzystać z wiedzy specjalistów w jednym miejscu i czasie, a do tego cenisz sobie oszczędność wynikającą z obniżonych kosztów wizyty to jest to propozycja dedykowana właśnie dla Ciebie!

Pamiętaj Drogi Pacjencie – Jesteś dla nas ważny!

Zadzwoń już dziś a udzielimy Ci wszystkich, niezbędnych do rozpoczęcia wizyty, informacji.

Obejrzyj filmik poniżej w celu uzyskania dodatkowych informacji:

Ortho.pl ul. Buforowa 34, 52-131 Wrocław

Strona korzysta
z plików Cookies.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.